Sebkur Karya Gıda Güvenliği Politikası

Sebkur Karya’da “Müşterimizin müşterisi, bizim müşterimizdir” anlayışı esastır. Bu anlayışla çalışanların kendilerini geliştirmelerine imkan sağlanır, müşteri ihtiyaçları doğru tespit edilip, bu ihtiyaç ve beklentiler karşılanarak, müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde sağlanması hedeflenir.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayabilmek için kullanıma ve hijyen kurallarına uygun ürünler üretilir, tüm faaliyetlerde bir takım çalışması sergilenir.

Sebkur Karya markalı ürünlerimizi, hijyenik koşullarda, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, ulusal ve uluslar arası mevzuata ve yasal gerekliliklere uygun güvenli gıda üretimi şartlarını yerine getirerek üretmek; bu üretimin devamlılığını ve tüm birimlerde anlaşılmasını, uygulanmasını ve devam ettirilmesini sağlamak, sürekli uygunluk açısından gözden geçirerek, müşterilerimiz ile sürekli iletişim ve işbirliği içerisinde, müşterilerimizin tüketimine sunmak hedefimizdir.

Sebkur Karya üst yönetimi olarak, bu ilkelerin uygulanmasının, geliştirilmesinin, devamlı kılınmasının ve sürekli iyileştirilmesinin takipçisi ve destekçisi olacağız.